Rozšírené vyhľadávanie
nájdených: 6

Zoznam auto servisov Myjava

nájdených: 6

AUTO MALEK

Servis automobilov a motocyklov, klampiarske práce, opravy motorov, lakovnícke práce, výmeny olejov a náplní, opravy brzdových systémov a autodiagnostika.

Detail/Kontakt

CORA Myjava s.r.o.

Autorizovaný servis ozidiel Škoda. Výkup jazdených vozidiel na protiúčet. Servis osobných a dodávkových vozidiel. Veľkoobchodný predaj - ventily, vyvažovacie telieska, závažia, gely, duše a iné.

Detail/Kontakt

Peter Gavurník oprava motorových vozidiel

Oprava a údržba motorových vozidiel, klampiarske práce, zabezpečovanie kompletného autoservisu, technických prehliadok, výmeny olejov a chladiacich zmesí.

Detail/Kontakt

Peter Marek - PROCAR

Autoelektrika, dvojcestné autoalarmy, centrálne zamykania, elektrické okná, chiptuning, audio HiFi technika, ťažné zariadenia, zabezpečenie budov a objektov.

Detail/Kontakt

Pneuservis Lhotský

Pneuservis - výmena kolies, vyváženia, hustenie a ekologická likvidácia ojazdených pneumatík. Predaj pneumatík a diskov, čistenie interiérov a exteriérov, renovácia laku, uskladnenie pneumatík.

Detail/Kontakt

Zdenko Gregor - Autoservis Gregor a syn

Oprava karosérií, pneuservis, oprava dvojstopových motorových vozidiel. Predaj náhrandých dielov.

Detail/Kontakt
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zavrieť