Erweiterte Suche
gefunden: 24

Liste auto Service-Centern Pezinok

gefunden: 24

AUTIMP, s.r.o.

Predaj a výroba vyvažovacej a vibrometrickej techniky Cemb a zariadení pre diagnostiku podvozku. Predaj vybavenia pneuservisu.

Details / Kontakt

AZ KLIMA SK, s.r.o.

Ponuka klimatických zariadení, servis a projekčná činnosť v oblasti vzduchotechniky a klimatizácie, odvlhčovanie bazénových miestností.

Details / Kontakt

Bilčík spol. s r.o.

Servis, predaj osobných a úžitkových vozidiel, leasing, poistenie a predaj náhradných dielov značiek Defend, Garmin, Pioneer. Autorizovaný predajca značky Citroën.

Details / Kontakt

Bonaventúr Bordáč AUTOSERVIS

Automechanické práce - príprava na STK a EK. Autoklampiarske práce - opravy aj hliníkových karosérií ľahšej a ťažšej opravy, elektroinštalácie, štartéry, alternátory, pneuservis, výmena autoskla.

Details / Kontakt

Europe Car Center, s.r.o.

Nonstop odťahová služba, autozáložňa, autoservis, lakovanie áut, autoklampiarske práce. Predaj používaných vozidiel, sprostredkovanie kúpy a predaja vozidla, vybavovanie poistných udalostí.

Details / Kontakt

Féder Medard - AUTOZAM

Autoklampiarske práce, kovoobrábanie, zámočníctvo. Opravy a údržba motorových vozidiel.

Details / Kontakt

František Nitray AUTOSERVIS

Autoservis - autolakovnícke a karosárske práce, údržba a opravy motorových vozidiel, príprava na emisné kontroly a absolvovanie STK.

Details / Kontakt

Ing. František Belica METAL - Autoservis

Autoservis - klampiarske a mechanické práce, diagnostika riadiacich jednotiek, digitálna geometria, pneuservis, emisné kontroly, montáž a výmena skiel. Predaj náhradných dielov.

Details / Kontakt

KARIREAL SLOVAKIA, a.s.

Autorizovaný predajca automobilov Škoda, záručný a pozáručný servis, odťahová služba, uskladnenie pneumatík. Autoumyváreň.

Details / Kontakt

M+S DENI, s.r.o.

Autoservis, pneuservis, lakýrnické práce, klampiarske práce, čistenie interiéru.

Details / Kontakt

MAKAČ, s. r. o.

Práce vo výškach a na zemi, výškové orezy a výrub stromov, likvidácia zelene. Autoklampiarske práce, elektrikárske práce, prepravné služby.

Details / Kontakt

Marián Strašifták ICE´S

Projektovanie, predaj, montáž a servis priemyselných chladení, servis autoklimatizácií, montáž a servis bytových klimatizácií.

Details / Kontakt

Milan Juríček

Diagnostika a oprava elektrických závad motorových vozidiel. Montáž kompletných audio systémov, alarmov a imobilizérov.

Details / Kontakt

Peter Hlavanda Autoopravovňa

Oprava a údržba motorových vozidiel, výmena olejov, chladiacich zmesí, zabezpečenie kompletného servisu vrátane technických prehliadok. Autoklampiarstvo, autoelektrikárstvo a lakovanie áut.

Details / Kontakt

Peter Krasňanský Autodielňa

Karosárske práce, údržba, okná, zabezpečenie lakovacích prác, predaj náhradných karosárskych dielov a okien, realizácia STK a EK, zabezpečenie obhliadok poistných udalostí.

Details / Kontakt

Regena, spol. s r.o. - autoservis

Predaj, záručné, pozáručné a generálne opravy, prestavby a inovácie vozidiel a ponuka náhradných dielov na nákladné automobily značky TATRA.

Details / Kontakt

Roman Jokel AUTODIELNE

Oprava osobných automobilov, odťahová služba, pneuservis, auto klampiarske práce, predaj pneumatík, náhradných dielov, tepovanie vozidiel, zabezpečovanie STK a kontroly originality.

Details / Kontakt

Stanislav Nemec - autoklampiar

Autokarosárske práce, opravy karosérií - autoklampiar.

Details / Kontakt

Vladimír Pochlopeň

Autoservis - autoelektrika, predaj a oprava štartérov, alternátorov a predaj dielov na štartéry, alternátory, predaj a montáž autoalarmov.

Details / Kontakt
Cookies helfen uns Dienstleistungen erbringen. Indem Sie unsere Dienste stimmen Sie zu, dass wir Cookies. Weitere Informationen Schließen