Rozšírené vyhľadávanie
nájdených: 14

Zoznam auto servisov Čadca

nájdených: 14

Auto - techna Martiník

Oprava auto - elektro príslušenstva. Predaj náhradných dielov, autodoplnkov, autobatérií, pneumatík.

Detail/Kontakt

AUTOPROFIT, s.r.o.

Servis, predaj áut Škoda a Peugeot, predaj náhradných dielov a doplnkov, výkup a predaj ojazdených vozidiel, klampiareň, lakovňa, ručná autoumyváreň, autopožičovňa a odťahová služba.

Detail/Kontakt

Ladislav Kuljovský - AUTOSERVIS

Autoservis a pneuservis. Opravy všetkých značiek osobných a dodávkových automobilov. Opravy motorických častí, karosérie, autoelektriky, lakovanie. Príprava vozidiel na STK.

Detail/Kontakt

Michal Bernát

"Nezávislý autoservis a pneuservis v blízkom okolí mesta Turzovka. Diagnostika vozidiel, výmena prevádzkových kvapalín a filtrov, opravy motorov, dielov a servisné služby vozidiel. Čistenie, plnenie a údržba klimatizácie. Geometria vozidla, príprava na STK."

Detail/Kontakt

PneuCar, s.r.o.

Údržba a čistenie klimatizácií, čistenie interiérov. Pneumatiky, disky, oleje, akumulátory, náhradné diely, autokozmetika, pneuservis.

Detail/Kontakt

Róbert Baják

Autoservis. Diagnostika a opravy vozidiel. Obhliadky automobilov, karosárske práce, výmena dielov po autohavárii. Odťahová služba - odťah nepojazdných a havarovaných motorových vozidiel.

Detail/Kontakt

Ropok - autoservis

Služby autoservisu, oprava motorových vozidiel, servisné prehliadky, mechanické opravy, oprava karosérií. Predaj pohonných hmôt.

Detail/Kontakt

Štefan Bobek - A.D.K.

Autoopravárenské práce, opravy karosérií, motorov, brzdových systémov, skiel.

Detail/Kontakt
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zavrieť